FOR GASTRO & HOTEL
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Veletrh FOR GASTRO & HOTEL obohatí souběžný mezinárodní cukrářský festival

Mezinárodní veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL se bude na podzim konat již počtrnácté. Jeho letošní ročník však bude mimořádný, a to díky premiérovému souběhu s nejvýznamnější událostí cukrářského odvětví PRAGUE SWEET FESTIVAL. Proběhne v PVA EXPO PRAHA ve dnech 21. až 23. listopadu.

2024-06-13 12:46:54 Více  

Spojení špičkové gastronomie a cukrářského umění: FOR GASTRO&HOTEL 2024 se setkává s PRAGUE SWEET FESTIVAL!

Veletrh FOR GASTRO&HOTEL 2024 se letos spojil s naprosto jedinečnou událostí pro cukráře a pekaře PRAGUE SWEET FESTIVAL 2024!

 

Označte si v kalendáři termín 21.-23. listopadu 2024 a připojte se k nám na této jedinečné akci! Nezmeškejte šanci rezervovat si svou výstavní plochu za nejvýhodnější ceny! Akce proběhne ve dvou halách – jedna hala s cukrářskou tématikou a jedna celá hala zaměřená na B2B segment (zařízení, technologie a potřeby pro cukrárny, pekárny, cateringové společnosti, hotely a restaurace).  

2024-06-03 10:56:59 Více  

Jaro 2024 plné úspěchů

Jarní veletržní sezónu na výstavišti PVA EXPO PRAHA jsme zahájili patnáctého února veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD

2024-05-10 13:32:11 Více  

Vítězové soutěže CZECH INTERIOR AWARD jsou tu!

Ve čtvrtek 11. dubna na PVA EXPO PRAHA, při veletrhu DESIGN SHAKER, byli slavnostně vyhlášeni vítězové hlasování odborné poroty i cen veřejnosti. Přihlášeno bylo celkem 222 projektů, v pěti ze sedmi kategorií rozhodovala odborná porota, složená z významných osobností odvětví interiérového designu.

2024-04-17 11:39:56 Více  

Nová posila z budoucnosti

Úspěch v marketingu je podmíněný neustálým sledováním a také zkoušením trendů a novinek v oblasti komunikace. Proto jsme rozšířili náš veletržní tým o jednoho člena, kterým je digitální dvojče generálního ředitele ABF, a.s. Martina Františka Přívětivého vytvořené pomocí AI. 

2024-04-06 09:51:04 Více  

Fantastický výsledek českého carvingu na Světové kuchařské olympiádě IKA 2024!

Po čtyřech letech jsme opět získali celkové prvenství v live carvingu. Tereza Buchtová se dostala do finále s druhým nejvyšším bodovým ziskem a nakonec získala zlatou medaili. Další členové týmu také excelovali - Diana Peškeová a Ondřej Janoušek získali stříbrné medaile, zatímco Pavlína Svobodová a Radek Vach bronzové. Tereza Buchtová navíc získala další zlatou medaili v kategorii kompozice klasické zeleniny a ovoce.

Oceněním pro český carving byla nominace Luďka Procházky do komise. To ale nemělo žádný vliv na výsledek našich řezbářů, protože dle regulí WACS se body komisaře pro účastníka ze stejné země počítají z průměru dalších komisařů. Za diplomatický úspěch lze považovat nastartování diskuze na úrovni WACS o úpravě pravidel u carvingu na těchto TOP soutěžích. Právě česká iniciativa vše nastartovala.

2024-03-22 15:54:15 Více  

Kalendář akcí pro rok 2024

Zapište si termíny našich akcí, kterých se chcete letos zúčastnit! Rozhodně je z čeho vybírat. Děkujeme vám za přízeň v minulém roce. Díky vám jsme největším a nejúspěšnějším moderním veletržním areálem v České republice. Kalendář akcí 2024 si můžete také stáhnout jako pdf soubor ZDE.

2024-01-05 10:27:42 Více  

Získejte prestižní ocenění CZECH INTERIOR AWARD 2024!

Jste hrdý na interiér vaší restaurace, kavárny nebo ubytovacího zařízení? Navrhli jste ho ve spolupráci s interiérovým designérem či architektem? Přihlaste ho do soutěže! Podpořte obor interiérového designu a zviditelněte svůj podnik!

První ročník tohoto výhradně českého ocenění pro profesionální interiérové architekty a designery je tu!

2023-11-24 14:36:23 Více  

Poděkování za sedmý ročník kongresu

Rádi bychom vám upřímně poděkovali za vaši účast na letošním KONGRESU FOR GASTRO&HOTEL, který se konal dne 1. listopadu 2023 v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA. Hlavním tématem tohoto kongresu bylo "NOVÝ ÚDĚL – UDRŽITELNOST".

KONGRES FOR GASTRO&HOTEL patří mezi největší odborné události v oblasti pohostinství v České republice. Můžete si znovu připomenout atmosféru a prohlédnout fotografie z kongresu na našem webovém portálu. Pokud vás zaujaly prezentace řečníků a máte zájem si je stáhnout, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

S velkým očekáváním se těšíme na vaši účast na již osmém ročníku KONGRESU FOR GASTRO&HOTEL, který se bude konat ve středu 9. října 2024!

2023-11-14 17:11:28 Více  

Děkujeme všem účastníkům, partnerům a návštěvníkům!

Veletrh FOR GASTRO&HOTEL je za námi a dopadl výborně! Na výstaviště PVA EXPO PRAHA dorazilo téměř 6 tisíc návštěvníků, kteří se seznámili s produkty více než 128 vystavovatelů. Na veletrhu bylo možné najít velké množství novinek tradičních výrobců, osvědčených značek, ale i nových dodavatelů a zahraničních firem. Návštěvníci měli možnost načerpat, či nechat se inspirovat aktuálními trendy HoReCa sektoru, propojit se s asijským podnikatelským sektorem, získat dotace na výměnu gastrospotřebičů, či jednoduše ochutnat zajímavé potraviny a nápoje. Na veletrhu proběhlo mnoho inspirativních programů, jako byl KONGRES FOR GASTRO&HOTEL, který se konal 1.listopadu, dále program s názvem Zažij, poznej a ochutnej Vietnam pod vedením Jiřího Boháče a organizace Master Vietnam, Czech Carving Cup 2023, Enzo Bencini Barista Cup 2023, který moderovala charismatická Markéta Hrubešová a hlavním porotcem byla živá legenda kávového světa Roberto Trevisan, workshopy Lukáše Neckáře na výrobu COLOR SUSHI, Moderní výuka stolničení, představení značek Nových veganských a inspirativních trendů a mnohé další.  Děkujeme našim partnerům, vystavovatelům a v neposlední řadě i vám návštěvníkům za báječnou atmosféru! Již nyní se opět těšíme na setkání s vámi na veletrhu FOR GASTRO&HOTEL, který se uskuteční v termínu 9. – 11. 10. 2024!

 

2023-11-14 09:22:32 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR GASTRO&HOTEL 2023

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje