FOR GASTRO & HOTEL
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Pro vystavovatele - FOR GASTRO & HOTEL


BEZPEČNĚ NA VELETRHU

Termín: 1. - 3. 10. 2020, čtvrtek - sobota

Místo konání: PVA EXPO PRAHA

 

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás pozvali k účasti na 10. ročník odborného veletrhu FOR GASTRO & HOTEL, pořádaný společností ABF, a.s. ve dnech 1.-3.10. 2020 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Opět poběží souběžně s veletrhem FOR INTERIOR , veletrhem nábytku, Interiérů a bytových doplňků v rámci setkání výrobců, obchodníků, architektů, designérů, jejichž společným zájmem je zařízení a vybavení interiérů. Jistě jste si povšimli, že nově máme veletrh zkrácen na tři dny a z toho dva dny budou vyhraněné pro odborníky z oboru jako kontraktační. Akce se i letos účastní klíčové organizace, asociace a partneři veletrhu spojeni s tímto odvětvím a celou akci významně podpoří odborným doprovodným programem i pozvánkami profesionálů na akci. Setkají se zde odborníci z oboru gastronomie při zajímavých prezentacích a kulinářských show, jež lákají především odbornou veřejnost. V rámci veletrhu proběhnou kuchařské prezentace za podpory partnerů veletrhu a firem z oboru.  Těšte se též na prezentaci španělské gastronomie.  Agentura T&M CREATIVE představí další vydání komponovaného programu plného novinek a trendů z gastronomie pod názvem GASTRO TOUR a pozve na pódium ty nejlepší kuchaře u nás. Nově jsme přestěhovali firmy s interiérovými produkty do HALY 5 a HALA 1 se ponese především v duchu gastronomických chutí a inspirací v nových technologiích. Zároveň profesionálům z oboru nabídneme opět KONGRES FOR GASTRO & HOTEL, který ponese téma „Jak rychle oživit svůj podnik“. Více na www.kongresforgastro.cz 

Vážení a milí gastronomové, milovníci kvality a dobrých obchodních vztahů.

Rok 2020 nám zatím ukazuje spíše záda a všichni jistě poznali, co může způsobit zastavení či častokrát nejasné restrikce v podnikání oboru HoReCa. Mnohé firmy ovlivnil již citelně jarní výpadek a uzavření provozů v pohostinství . Zaznamenali jsme kvůli tomu též úbytek zájmu o výstavu ze strany vystavujících firem a tak bohužel bude letošní ročník o něco menší než vloni, kdy dosáhl svého rekordu 320 zúčastněných.  I pro komplikace s možností vycestovat a obavy z nařízených karantén  po návratu, jsme přišli o zahraniční účastníky. Nicméně za nás vidíme zachování konání veletrhu jako nezbytné, především pro české firmy, které potřebují podporu obchodu a podnikání v ČR více než kdy jindy právě v tomto čase. Proto se zaměřujeme letos spíše na české podnikatele. 

Věříme, že akce do určité míry může pomoci právě českým firmám k restartu jejich podnikání. Již nyní během léta, se nám návštěvníci z oboru začínají hlásit o vstupenky. Věříme tedy, že mnozí z nich si akci, byť za jistých diskomfortních podmínek, nenechají ujít. Ani pro nás není lehké dostát našich závazků, ke kterým jsme se zavázali již na konci loňského roku a investovali jsme nemalé prostředky pro zlepšení veletrhu po odborné stránce. Věnovali jsme přípravám doposud intenzivně velké úsilí, dlouhý čas a nechceme nikoho z Vás zklamat. Samozřejmě nechceme také  nijak virus COVID-19 zlehčovat, je třeba dodržovat ohleduplný přístup, ale věčné obavy a strach z nákazy nás porazí možná dříve než samotný virus.

Jsme přesvědčeni, že nutnost a možnost přímého osobního kontaktu s klientem i konkurencí, považujete i Vy za jednu z důležitých součástí úspěšného obchodu.   

Samozřejmě připravujeme maximálně čisté prostředí a důkladnou hygienu všech prostor v areálu PVA EXPO PRAHA, abychom zajistili bezpečný průběh akce pro všechny zúčastněné strany.

Těšíme se na Vaši aktivní účast  a na viděnou v PVA EXPO PRAHA letos na podzim ! 


Milena Fernandez
manažerka veletrhu / zahraniční vztahy

technologie a zařízení 
Tel: 225 291 246, GSM: 739 003 135
fernandez@abf.cz

 

Ing. Regina Fibichová
manažerka veletrhu

potraviny & nápoje
Tel: 225 291 238, GSM: 602 302 771
fibichova@abf.cz

 


 

Přihlášková dokumentace:
 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

     Veletržní katalog je na klíč realizován firmou CS katalog.

 

Loga veletrhu ke stažení

Banner veletrhu ke stažení

  Banner veletrhu FOR GASTRO&HOTEL ve formátu jpg. 250 x 250

 

  Banner veletrhu FOR GASTRO&HOTEL ve formátu jpg 468 x 60

 

  Banner veletrhu FOR GASTRO&HOTEL a KONGRES FOR HOTEL

 

Pozvánka k účasti na veletrh

 

PREZENTACE FOR GASTRO&HOTEL 2020

 

 

 

   


 

Cateringové služby


Kontakt:

STONES CATERING s.r.o.
Stones Catering Praha
Oderská 333
190 00 Praha 9 – Čakovice

 

Tel.: +420 777 759 630
                                 Mob.:+420 608 956 641
                                 E-mail: info@stonescatering.cz

 

 

 

Spediční služba

 

 

 

Filip Červený

CENTRUMSPED s.r.o.

Mob.: +420 602 501 381

cerveny@centrumsped.cz

www.centrumsped.cz

 


Ubytování

Nabídka ubytování od oficiálních partnerů ABF, a.s.


Mapa:

Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2019

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje