FOR GASTRO & HOTEL
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

KOREJSKÝ GASTRO SVĚT

Velvyslanectví Korejské republiky připravuje Korejský gastro svět pro veřejnost, který představí korejská jídla a potraviny, kterou sponzoruje korejské Ministerstvo zahraničních věcí, korejské Ministerstvo zemědělství, potravin a venkova (Ministry of Agriculture, Food and Rural Affairs), Korejská agro-rybolovná a potravinářská obchodní korporace (Korea Agro-Fisheries & Food Trade Corporation).
Typ akce: Doprovodná akce


Datum zahájení: Sobota, 2019-10-12 10:00 - 17:00

Místo konání: Hala 2, sektor D

Organizátor: Velvyslanectví Korejské republiky

WWW: http://overseas.mofa.go.kr/cz-ko/index.do

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Korejský gastro svět s přehlídkou toho nejlepšího, co země Dálného východu nabízí, se představí všem, kteří v říjnu zavítají na nejvýznamnější oborovou událost v Česku. Pod záštitou Velvyslanectví Korejské republiky se návštěvníci setkají s produkty potravinového obchodu PAN ASIA a korejské tradiční likérové společnosti LEEGANGJU. Ochutnávat se v Hale 2D budou pokrmy, potraviny, nápoje, ale také třeba koktejly.

To nejlepší z výrazné korejské kuchyně připraví čtveřice předních korejských restaurací v Česku, kdy se každý den veletrhu představí jeden z vyhlášených podniků – KIMCHI Restaurace (čtvrtek), Bab rýže (pátek), Pocha (sobota) a Kuře;dak (neděle). Pro milovníky vaření budou připraveny také kurzy vaření korejského jídla.

 

V Korejském gastro světě, který bude představen v hale 2D, bude korejský potravinový obchod PAN ASIA a korejská tradiční likérová společnost LEEGANGJU prodávat a představovat korejské potraviny a korejské tradiční nápoje a koktejly po dobu čtyř dnů.

 

Čtyři nejznámější korejské restaurace v Praze představí výrazné korejské kuchyně každé restaurace – KIMCHI Restaurace (Čt), Bab;rýže (Pá), Pocha (So) a Kuře:dak (Ne).

 

Také připravujeme kurzy vaření korejského jídla pro ty, kteří se zajímají o korejské a zdravé jídlo. Tyto kurzy budou probíhat během celých 4 dní.

 

V případě zájmu se k nám připojte a zúčastněte se!

 


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2019

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje