FOR GASTRO & HOTEL
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

KONGRES FOR GASTRO & HOTEL 2023
Typ akce: Akce


Datum zahájení: Středa, 2023-11-01 09:30 - 13:00

Místo konání: Vstupní hala III, Kongresový sál

Organizátor: ABF, a.s.

Prezentace: Odkaz na prezentaci

WWW: https://kongresforgastro.cz/

Vstupné:

Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.
Nákup vstupenek v e-shopu lze zaplatit pouze ONLINE.

V místě konání je možné zakoupit parkovné:

  • osobní vozidlo: 200 Kč
  • vozidlo nad 3,5 tuny: 650 Kč
OTEVÍRACÍ DOBA
  • středa od 9.00
Vstupné na základě registrace
Odborný kongres FOR GASTRO & HOTEL je nejvýznamnější akcí pro profesionály z oblasti pohostinství na českém trhu. Jedná se o největší odborné setkání majitelů, manažerů a exekutivních pracovníků hotelů, restaurací, kaváren, penzionů a dalších ubytovacích a stravovacích provozů, dodavatelů z oblasti HoReCa, zástupců asociací, svazů, ministerstev a odborné veřejnosti pořádané v České republice.

 

Kongres přináší přednášky klíčových řečníků, případové studie z ČR i ze zahraničí, odborné debaty nebo kuchařské a barmanské show. Aktuální témata, novinky a trendy, výrazné osobnosti, zkušenosti odborníků, inspirace pro malé i velké podniky – to vše dělá z kongresu FOR GASTRO & HOTEL místo, kde nemůžete chybět.

 

Celodenní kongres je součástí tradičního mezinárodního veletrhu FOR GASTRO & HOTEL, který každoročně hostí stovky vystavovatelů a desítky tisíc návštěvníků. Veletrh nabízí ucelený přehled produktů a služeb výrobců a dodavatelů pro oblast gastronomie a hotelnictví z ČR a ze zahraničí. Svými parametry se proto veletrh FOR GASTRO & HOTEL řadí mezi nejvýznamnější akce svého druhu ve střední Evropě. Více informací o veletrhu najdete na www.for-gastro.cz.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR GASTRO&HOTEL 2023

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje