FOR GASTRO & HOTEL FOR GASTRO & HOTEL
Organizátor


ABF, a.s.

Pro vystavovatele - FOR GASTRO & HOTEL


Termín: 5. - 8.10.2017, čtvrtek - neděle 

Místo konání: PVA EXPO PRAHA

 

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás pozvali k účasti již 7. ročníku odborného veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 2017, pořádaný společností ABF, a.s. ve dnech 5.- 8.10. 2017 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Opět poběží souběžně s veletrhem FOR INTERIOR, v rámci kterého se představí též interiérové dekorace a bytové doplňky, samotní výrobci, obchodníci, architekti, designéři, jejichž společným zájmem je zařízení a vybavení interiérů.
Veletrh FOR INTERIOR nabídne své expozice v  halách 5 , 3 a 4. HALA 2 bude vyhraněna pro firmy s nábytkem a interiérovým vybavením přednostně určené pro restaurace a hotely. Tato hala nabídne spektrum nových možností pro hoteliéry a restauratéry. 
Veletrh FOR GASTRO & HOTEL najdete v největší hale na výstavišti v HALE 1 o velikosti téměř 10 000m2. Veletrh proto bude letos co do rozsahu největší profi akcí v ČR vůbec. 

Pro profesionály z oboru připravujeme za podpory klíčových partnerů a firem odborný dvoudenní kongres FOR GASTRO & HOTEL na téma "Chytré pohostinství". Vystoupí zde přední osobnosti a odborníci v oboru znalí i skvělí speakeři a exhibice. Bližší informace o kongresu Vám přineseme již brzy na těchto stránkách. Pro registrované účastníky, profesionály bude vstup zdarma. Hlavní program kongresu proběhne od 9.00 hodin v Kongresovém sále na výstavišti PVA EXPO PRAHA v pátek 6.10.2017. 
Opět v roce 2017 se akce zúčastní klíčové organizace, asociace a partneři veletrhu spojeni s odvětvím HORECA a celou akci významně podpoří odborný doprovodný program. Proběhne znovu setkání odborníků z oboru gastronomie při zajímavých prezentacích a kulinářských show, jež lákají především odbornou veřejnost. Česká asociace kuchařů a cukrářů uvede další ročník KUCHAŘ ROKU 2016/2017. . Agentura T&M CREATIVE představí opět komponovaný program plný novinek a trendů z gastronomie GASTRO TOUR.  Veletrh představí také semifinále celoevropské soutěže GLOBAL CHEFS CHALLENGE. O titul přijedou do Prahy soutěžit ti nejlepší kuchařské týmy ze zemí Evropy.

Jako doprovodný program na venkovní ploše proběhne po celou dobu konání veletrhu prezentace celosvětové kuchyně pod názvem FOOD STREET FESTIVAL aneb chutě všech zemí světa. Konferenční sály včetně největšího Kongresového sálu nabídnou návštěvníkům bohanou nabídku zajímavých přednášek, tématických konferencí a setkání s odborníky. Veletrh podpoří i důležité projekty v roce 2017 jako je např. ROK VENKOVA, ve spolupráci s Asocicací malých a středních podniků a živnostníků. 

Akci bude předcházet opět rozsáhlá mediální kampaň včetně outdoorové reklamy. Pokud uvažujete o účasti, jako vystavovatel či jako odborný návštěvník, prosíme o kontaktování nás. Pomůžeme Vám k nejefektivnější prezentaci Vaši produktů a v případě novinek či zajímavostí můžeme nabídnout interaktivní prezentaci a další zviditelnění se v rámci veletrhu  nabídneme též spoluúčast na reklamní kampani.
Využijte tuto příležitost zajímavého zviditelenění se u dobře vyprofilované skupiny potenciálních zákazníků, kteří akci každoročně navštíví. Včasnou přihláškou využijte zvýhodněné ceny a atraktivnější umístění Vaší expozice. Sledujte pozorně naše webové stránky, které Vám budou průběžně přinášet detailnější informace o akci. 

Těšíme se na Vaši účast i návštěvu.

Milena Fernandez
manažerka veletrhu
Tel: 225 291 246, GSM: 739 003 135
fernandez@abf.cz

 

Ing. Regina Fibichová
manažerka veletrhu
Tel: 225 291 238, GSM: 602 302 771
fibichova@abf.cz

 


 

 

Přihlášková dokumentace:
 

    Veletržní katalog je na klíč realizován firmou Exponex:

    Přihláška do katalogu

 

   Objednávkový katalog služeb pro vystavovatele

   Montážní pokyny pro vystavovatele

Loga veletrhu ke stažení

Banner veletrhu ke stažení

   Banner veletrhu FOR GASTRO & HOTEL VE FORMÁTU jpg

   Banner veletrhu FOR GASTRO & HOTEL VE FORMÁTU swf


 

Cateringové služby


Kontakt:

STONES CATERING s.r.o.
Stones Catering Praha
Oderská 333
190 00 Praha 9 – Čakovice

 

Tel.: +420 777 759 630
                                 Mob.:+420 608 956 641
                                 E-mail: info@stonescatering.cz

 


Ubytování

Nabídka ubytování od oficiálních partnerů ABF, a.s.


Mapa:

Plán výstaviště

Záverečná zpráva 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje