FOR GASTRO & HOTEL FOR GASTRO & HOTEL
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Gastrojobs Career Day

Jedná se o veletrh práce, který se specializuje na obor gastronomie a hotelnictví. Organizaci této akce zaštiťuje populární pracovní portál Gastrojobs.cz.
Typ akce: Doprovodná akce


Datum zahájení: Čtvrtek, 04.10.2018 10:00 - 17:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Organizátor: SOLUTION FACTORY s.r.o.

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh


Kontaktní informace:
ABF, a.s.
Není náhodou, že Gastrojobs Career Day se koná v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL, jež bývá hojně navštěvován ze strany odborné veřejnosti a odborných škol.

 

Budou se zde prezentovat desítky mezinárodních i lokálních hotelových společností a řetězců, stejně tak jako významné subjekty podnikající na poli gastronomie a hotelnictví. Budoucí uchazeči o zaměstnání, absolventi a kandidáti, jež chtějí změnit zaměstnání, budou mít možnost se zde potkat se zástupci těchto firem a informovat se o možnostech uplatnění. Veletrh je koncipován jako jednodenní akce.

 

Chybět nebude bohatý tematicky zaměřený doprovodný program či soutěž o hodnotné ceny. Aktuální informace o vystavovatelích a programu budou postupně zveřejňovány na webových stránkách www.gj-careerday.cz

 

Tematicky tak Gastrojobs Career Day navazuje na letošní doprovodný kongres veletrhu FOR GASTRO & HOTEL, který se nese ve znamení tématu lidských zdrojů a nese podtitul „Lidský faktor“.

 

Firmy, které mají zájem se na nultém ročníku Gastrojobs Career Day prezentovat, mohou pro bližší informace kontaktovat pana Romana Rohrwassera: e-mail: careerday@gastrojobs.cz, gsm: +420 602 557 555.

 

www.gastrojobs.cz

 


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018
 

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje