FOR GASTRO & HOTEL FOR GASTRO & HOTEL
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR GASTRO & HOTEL


GastroJobs.cz

Vystavovatel: SOLUTION FACTORY, s.r.o. - Gastro Jobs - Hala 1 - C19

GastroJobs.cz je osvědčený internetový portál pro pracovní příležitosti v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu, který si během šestnácti let působení na trhu získal velkou oblibu, jak ze strany inzerujících firem, tak zájemců hledajících nové pracovní příležitosti v oboru. Přijďte nás navštívit na náš stánek hale číslo 1 a rádi Vám letos představíme zbrusu novou verzi oblíbeného portálu.


FiskalPRO - je unikátní řešení nahrazující více zařízení ve vašem provozu

Vystavovatel: A3 soft s.r.o. - Hala 1 - A05

Jde o inteligentní pokladnu s funkcí EET, tiskárnu účtenek a platební terminál v jednom, s jednoduchým ovládáním a množstvím doplňkových funkcí. FiskalPRO Vám jako mobilní číšník umožní obsloužit zákazníka od A do Z přímo u stolu nebo ho využít při mobilním prodeji.


Snídaňový box na cereální kaše

Vystavovatel: SEMIX PLUSO, spol. s r.o. - Hala 1 - F18

Snídaňový box je lepenkový pultový stojan určený pro přehlednou nabídku a distribuci zdravých cereálních kaší hostům ubytovacích zařízení. Stojan naplněný instantními cereálními kašemi výrobce Semix Pluso se může stát nepřehlédnutelnou součástí snídaňové nabídky hotelů, penzionů a dalších typů ubytovacích zařízení. Obsahuje také návod k přípravě instantní kaše se zdravotními benefity. Textový potisk snídaňového boxu lze modifikovat dle individuálního přání zákazníka.


Přímý dovozce a distributor italských produktů

Vystavovatel: K.R.ELIXÍR, s.r.o. - Hala 1 - A18

V roce 2017 vám představíme výrobky několika italských firem. Druhým rokem budeme vystavovat výrobky italského výrobce CSC Societa Cooperativa a jejich produkty Marisa a Marisa Blu. Jedná se o košťata, smetáky, sety na čištění podlah, teleskopické tyče a ostatní produkty na úklid. Již čtvrtým rokem na našem stánku naleznete utěrky nové generace od další italské renomované firmy EUDOREX s.r.l. Výrobky jsou určeny na úklid domácností, ale i pro restaurace, hotely, kanceláře a v neposlední řadě i na čištění aut. Jsou vyrobeny z polyaktivních vláken nové generace. Při jejich použití nejsou zapotřebí žádné chemické prostředky. Pouze čistá teplá voda. Většina výrobků je antibakteriálních, to znamená, že odstraní až 99 % bakterií a roztočů.


Papírové hygienické potřeby

Vystavovatel: KUKU PAPÍR - Miroslav Kučera - Hala 1 - C24

Jsme firma s dlouholetou tradicí, která se zabývá distribucí papírové hygieny, specializujeme se na značku Harmony Professional a jsme přímým dovozcem do ČR. Poskytujeme komplexní řešení v oblasti hygieny.


Produkty ARAVEN představují kompletní a inovativní řadu špičkových plastových výrobků zejména pro HoReCa zákazníky

Vystavovatel: ARAVEN - Hala 1 - B32

Produkty ARAVEN představují kompletní a inovativní řadu špičkových plastových výrobků zejména pro HoReCa zákazníky ale také pro domácí použití. ARAVEN produkty jsou vyrobeny z různých typů plastů (PP, PC, PE, atd.), recyklovatelných materiálů, se kterými se snadno manipuluje. Produkty jsou navrženy v souladu s požadavky na hygienu při každodenní práci a mají široké uplatnění. Splňují veškeré hygienické normy HACCP dle certifikace ISO 9001. Produkty jsou rozděleny do 5 základních kategorií: uchovávání potravin, manipulace s potravinami, servírování, přeprava a úklid.


Kvalitní značkové nožířské produkty

Vystavovatel: RÖSLER Praha spol. s.r.o. - Hala 1 - A27

Jeden z nejvýznamnějších světových výrobců vysoce kvalitních nožířských produktů ED. WÜSTHOF DREIZACKWERK existuje již více než 200 let. Wüsthof nože jsou oblíbenými nástroji mezi profesionálními kuchaři i domácími nadšenci. Veškerý sortiment je 100% vyráběný v Německu/Solingenu.


Široká nabídka dřevěného nábytku

Vystavovatel: H&D a.s. - Hala 2 - A01

Nabízíme nábytek z masivního dřeva teak a mango; přírodní ratan kubu, kretes, CL, syntetický ratan speciálně kartáčovaný pro přírodní vzhled. Možnost výroby individuálních rozměrů od 1 kusu; možnost doúpravy nátěrem (teakový olej, teaková lazura…); náhradní polstry, sedáky a polštáře z různých materiálů i vodoodpudivé; vodoodpudivé kryty pro venkovní využití (technologie lepených švů) Další sortiment na našich stránkách: www.hd-nabytek.cz


Nejrychlejší způsob hygienického sušení rukou

Vystavovatel: CLEANTEC hygiene technology gmbh - Hala 1 - B12

Osoušeče rukou Dyson Airblade™ jsou standardně vybaveny HEPA filtrem, který zachytí 99,9 % částic o velikosti bakterie. To znamená, že vzduch používaný k osušení rukou je čistější – neobsahuje nečistoty z okolního prostředí.


Galavito Heating Table

Vystavovatel: Galavito s.r.o. - Hala 1 - F01

Česká firma Galavito s.r.o. vyrábí jedinečné vyhřívané stolky Galavito Heating Table, které jsou určené zejména pro venkovní prostory restaurací a kaváren. Provozovatelé restauračních provozů stolky se zabudovaným infrazářičem ve stolové podnoži ocení zejména na terase či předzahrádce, kde slouží jako efektivní venkovní topení pro jejich hosty. Vyhřívaná stolová podnož se snadno nainstaluje pod jakoukoliv stolovou desku a funguje jako stůl a topení v jednom. Model RESTO s výškou 72 cm je vhodný pro sedící hosty restaurací a kaváren. Model BISTRO, který získal v roce 2016 první cenu v soutěži GRAND PRIX, je se svou výškou 109 cm určen spíše ke stání, což ocení zejména kuřáci postávající před restauračním podnikem.


Papírové produkty pro stolování - papírové nádobí a papírové ubrusy

Vystavovatel: NOVÁK - papír, s.r.o. - Hala 1 - B18

Pro gastronomický a potravinářský průmysl vyrábíme papírové nádobí v podobě tácků, vaniček a talířů, které se dají využít pro teplou i studenou kuchyni. Díky širokému rozsahu technologií můžeme vyrábět papírové nádobí bílé i potištěné.


Dovoz a distribuce vybraných nealko nápojů

Vystavovatel: JPLUS,s.r.o. - Hala 1 - A08

Horké nápoje – HOT APPLE – Horké jablko, Chatte (chai latte). Studené nápoje nejen pro gastronomii – ovocné koncentrované šťávy Jaffa Champion. Zveme vás na ochutnávku k našemu stánku.


Prodej zmrzlinových strojů a výrobníků šlehačky

Vystavovatel: Kysela - Hala 1 - B31

Firma Rostislav Kysela se zabývá prodejem italských zmrzlinových strojů Carpigiani - PROMAG a výrobníků šlehačky německé firmy MUSSANA. Na veškerý dodaný sortiment zajišťuje záruční a pozáruční servis.


Firma SunTent se zabývá prodejem nůžkových stanů, prodejních stánků, slunečníků, sedacích vaků a příslušenství.

Vystavovatel: BB MUSIC PRO s.r.o. - Hala 1 - D22

Záleží nám na kvalitě a nejdrobnějších detailech. Při výrobě nůžkových stanů využíváme kvalitní materiály, které zaručí Vaši dlouholetou spokojenost při využívání stanu SunTent. Nůžkové stany SunTent neobsahují žádné plastové díly. Naše stany jsou konstruovány pro profesionální využití. Všechny produkty společnosti SunTent jsou vyrobeny v EU. Naše nůžkové stany jsou uzpůsobené k transportu a rozkládání, ale také odolné vůči výkyvům počasí, a to vysokým či nízkým teplotám nebo dešťovým či sněhovým přeháňkám. Mobilní konstrukce, lehkost a jednoduchost montáže je to, proč jsou naše nůžkové stany skvělé. Nůžkové stany SunTent mají širokou škálu využití, například při koncertech, eventech, sportovních akcích, prodejních jarmarcích, výstavách. Stan může sloužit jako prodejní místo. Své využití najde také jako místo k posezení ať už na zahradě, festivalu, svatbě či závodech. Nůžkové stany samozřejmě splňují také funkčnost v rámci reklamy, což mnoho klientů právě vyhledává.


Český výrobce kvalitních rohoží a čisticích zón

Vystavovatel: GAPA MB s.r.o. - Hala 2 - B23

Naše firma GAPA MB, s.r.o. je českým výrobcem rohoží a čisticích zón. Rohože vyrábíme více než 20 let a je možné si vybrat z více než 50 typů rohoží. Pořízením kvalitních rohoží uspoříte až 65 % nákladů na údržbu, výrazně snížíte opotřebení podlahových krytin a tím prodloužíte jejich životnost. Rohože se snadno udržují i čistí a podlahy si déle zachovají svůj svěží a reprezentativní vzhled. Naše vysoce účinné rohože zachytí až 90 % nečistot a vlhkosti, které by jinak byly vnášeny do objektu, ničily koberce a znečišťovaly podlahovou krytinu.


Káva a čaj té nejvyšší kvality

Vystavovatel: MIX-TEE VELKOOBCHOD s.r.o. - Hala 1 - E15

Jsme rodinná firma, která působí na trhu již od roku 1990. V současné době jsme výhradním dovozcem čajů značek Basilur, Tipson, Tarlton, Jaf Tea, Té Reval, Greenfield, Jones, Akbar a kávy Jardin pro Českou a Slovenskou republiku. Mimo to distribuujeme řadu dalších jak českých, tak i zahraničních výrobků. V současné době provozujeme 2 e-shopy, 2 podnikové prodejny a máme v sortimentu více než 1000 produktů.


Designová křesílka

Vystavovatel: KODRETA furniture s.r.o. - Hala 2 - A24

Pohodlné dizajnové kresielko LAURA S660 ponúkame v rôznych prevedeniach, farbách a materiáloch. Vyberte si drevené alebo kovové nohy ak chcete mať LAURu ako jedálenskú stoličku, otočnú podstavu na konferenčné alebo kancelárske účely. LAURA je elegantná stolička vhodná do hotelových izieb, konferečných miestností ale aj reštaurácií či baru. Masívne a pevné prevedenie umožňuje využitie vo vysokej prevádzke. Viac na www.kodreta.com.


Speciality oceněné značkou Klasa a Regionální potravina

Vystavovatel: Státní zemědělský intervenční fond - Hala 1 - F18

Na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL se můžete setkat s výrobci potravin oceněnými značkami Klasa a Regionální potravina. Zastavte se u naší expozice a ochutnejte kvalitu. Všichni výrobci budou mít své produkty i ke koupi!

Loga kvality potravin, umístěná na obalech výrobků, Vám pomáhají při nákupu ve výběru toho nejlepšího. Vyzkoušejte aplikace Klasa nebo Regionální potravina jako pomocníky pro Váš nákup.

  • Značka Klasa označuje kvalitní potravinářské a zemědělské výrobky již od roku 2003. Všechny výrobky oceněné značkou Klasa jsou pečlivě vybrány, aby měl každý zákazník jistotu, že zvolil správně. Přes tisícovku takto označených výrobků lze nakoupit v běžné obchodní síti.
  • Zelené logo krajiny Regionální potravina je oceněním pro to nejlepší z regionů České republiky. Výrobky označené tímto logem jsou potraviny z místních zdrojů s distribucí především v daném regionu.
  • Znak BIO Produkt ekologického zemědělství nazývaný díky proužkům „biozebra“, slouží jako ochranná známka pro biopotraviny. Bio výrobky označují produkty z rostlin a živočichů z ekologických farem, které nebyly ošetřeny zakázanými pesticidy, minerálními dusíkatými hnojivy a zároveň se při jejich pěstování nebo chovu zohledňuje životní prostředí a potřeby chovaných hospodářských zvířat.
  • Ekologická produkce s logem ve tvaru zelenobílého lístku je značením nadnárodním. Musí ho mít na svém obale každý produkt, který splňuje v rámci EU požadavky na biopotraviny.
  • Chráněné označení (ZTS, CHZO, CHOP) je značení Evropské unie. Funguje už téměř 25 let. Důvodem vzniku byla mj. i ochrana produktů před jejich paděláním.


Nábytek pro hotely a restaurace

Vystavovatel: Furlab CZ s.r.o. - Hala 2 - A09

Společnost pod značkou Dublino se od roku 2001 zabývá prodejem nábytku pro hotely, restaurace a gastronomické provozy. S hrdostí se můžeme pochlubit, že během posledních 16 let, jsme zařídili více než 2000 restaurací, kaváren a hotelů. Do našeho portfolia patří kavárenské, restaurační a hotelové zařízení jako jsou stoly a židle, stolové nohy, stolové desky, barové židle, venkovní židle, venkovní stoly, postele i svítidla. Jako jedni z mála Vám můžeme nabídnout širokou škálu produktů SKLADEM s rychlým dodáním! DUBLINO SHOWROOM Obchodní 132 (Areál VALAD), Čestlice 251 01 Tel.: +420 211 154 401-2 Mobil: +420-605-404-937 E-mail: info@dublino.cz IČO: 02595303 DIČ: CZ02595303 Otevírací hodiny: PO-ČT: 9:00-17:00 PÁ: 9:00-16:00


Jednička na trhu s ekologickým vybavením toalet

Vystavovatel: EcoStep s.r.o. - Hala 1 - C20

Firma EcoStep s.r.o. je jedničkou na trhu s ekologickým vybavením toalet. Osoušeč rukou R1 a bezvodý pisoár P1 vám pomůže snížit nejen spotřebu papírových ručníků, vody, elektřiny, ale i zároveň udržet hygienické toalety a provoz bez zápachů. S každým z našich produktů šetříte své výdaje a hlavně přírodu. Přijďte si naše produkty vyzkoušet na náš stánek a zároveň získejte výstavní slevu, případně nás kontaktujte za účelem osobní prezentaci našich produktů u Vás ve firmě.


Výhradní dovozce italských výrobků pro HO.RE.CA. segment

Vystavovatel: LARI CZ s.r.o. - Hala 1 - A01

LARI CZ s.r.o. je výhradní dovozce italských výrobků Infibra a Celtex pro HO.RE.CA. segment. Nabízíme produkty jako např. jednorázové papírové sáčky na hamburgery a pizzu, papírové doplňky pro rychlé občerstvení, trendy papírové kapsičky na příbory, stolní a koktejlové ubrousky, ale také hygienické doplňky jako jsou zásobníky na ručníky a role, toaletní papír. Představíme Vám také výrobky německé značky Temca, která nabízí netkané textilie s certifikátem ISEGA vhodné do potravinářství. Do našeho portfolia patří i kompletní hotelová kosmetika. Další sortiment naleznete na našich stránkách www.lari.cz.


Uzavřené pece na dřevěné uhlí od španělského výrobce PIRA

Vystavovatel: KARMEB s.r.o. - Hala 1 - B02

Unikátní pečicí trouba v černé barvě PIRA 120 LUX BLACK je určena pro grilování nad hořícím dřevěným uhlím, které dává každému pokrmu nejautentičtější grilovanou chuť, aroma, šťavnatost a dokonalou strukturu.


Španělský výrobce sommeliérských potřeb

Vystavovatel: BS vinařské potřeby s.r.o. - Hala 1 - A19

Kvalitní světově patentované produkty nabízející široké spektrum vybavení a doplňků předurčených pro sommeliéry a všechny milovníky vín. Svým kvalitním zpracováním a příjemným nadčasovým designem jsou nejen spotřebním zbožím, ale i klenotem při slavnostním podávání vín.


Plán výstaviště

Záverečná zpráva 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje