FOR GASTRO & HOTEL FOR GASTRO & HOTEL
Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR GASTRO & HOTEL

Zobrazit jen exponáty přihlášené do soutěže

Pršuto KLÁŠTERNÍ ŠUNKA od firmy Chovaneček s.r.o.

Vystavovatel: Chovaneček s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Nostalgický název klášterní šunka má opodstatnění vzhledem k tomu, že sušárna firmy Chovaneček sousedí s klášterem svaté Zdislavy. Šunka se vyrábí z kvalitního vepřového masa. Postupnou ztrátou vody sušením po několik měsíců, se zvyšuje trvanlivost výrobku a intenzita přírodního aroma masa.


Dovoz a distribuce vybraných nealko nápojů

Vystavovatel: JPLUS,s.r.o. - Hala -

Horké nápoje – HOT APPLE – Horké jablko, Chatte (chai latte). Studené nápoje nejen pro gastronomii – ovocné koncentrované šťávy Jaffa Champion. Zveme Vás na ochutnávku k našemu stánku.


Přímý dovozce a distributor italských produktů

Vystavovatel: K.R.ELIXÍR, s.r.o. - Hala -

V roce 2017 vám představíme výrobky několika italských firem. Druhým rokem budeme vystavovat výrobky italského výrobce CSC Societá Cooperativa a jejich produkty Marisa a Marisa Blu. Jedná se o košťata, smetáky, sety na čištění podlah, teleskopické tyče a ostatní produkty na úklid. Již čtvrtým rokem na našem stánku naleznete utěrky nové generace od další italské renomované firmy EUDOREX s.r.l. Výrobky jsou určeny na úklid domácností, ale i pro restaurace, hotely, kanceláře a v neposlední řadě i na čištění aut. Jsou vyrobeny z polyaktivních vláken nové generace. Při jejich použití nejsou zapotřebí žádné chemické prostředky. Pouze čistá teplá voda. Většina výrobků je antibakteriálních, to znamená, že odstraní až 99% bakterií a roztočů.


Galavito Heating Table

Vystavovatel: Galavito s.r.o. - Hala -

Česká firma Galavito s.r.o. vyrábí jedinečné vyhřívané stolky Galavito Heating Table, které jsou určené zejména pro venkovní prostory restaurací a kaváren. Provozovatelé restauračních provozů stolky se zabudovaným infrazářičem ve stolové podnoži ocení zejména na terase či předzahrádce, kde slouží jako efektivní venkovní topení pro jejich hosty. Vyhřívaná stolová podnož se snadno nainstaluje pod jakoukoliv stolovou desku a funguje jako stůl a topení v jednom. Model RESTO s výškou 72 cm je vhodný pro sedící hosty restaurací a kaváren. Model BISTRO, který získal v roce 2016 první cenu v soutěži GRAND PRIX, je se svou výškou 109 cm určen spíše ke stání, což ocení zejména kuřáci postávající před restauračním podnikem.


Káva a čaj té nejvyšší kvality

Vystavovatel: MIX-TEE VELKOOBCHOD s.r.o. - Hala -

Jsme rodinná firma, která působí na trhu již od roku 1990. V současné době jsme výhradním dovozcem čajů značek Basilur, Tipson, Tarlton, Jaf Tea, Té Reval, Greenfield, Jones, Akbar a kávy Jardin pro Českou a Slovenskou republiku. Mimo to distribuujeme řadu dalších jak českých, tak i zahraničních výrobků. V současné době provozujeme 2 e-shopy, 2 podnikové prodejny a máme v sortimentu více než 1 000 produktů.


Široká nabídka dřevěného nábytku

Vystavovatel: H&D a.s. - Hala -

Nabízíme nábytek z masivního dřevo teak a mango; přírodní ratan kubu, kretes, CL , syntetický ratan speciálně kartáčovaný pro přírodní vzhled. Možnost výroby individuálních rozměrů od 1 kusu; možnost doúpravy nátěrem ( teakový olej, teaková lazura, ….. ); náhradní polstry, sedáky a polštáře z různých materiálů i vodoodpudivé; vodoodpudivé kryty pro venkovní využití ( technologie lepených švů ) Další sortiment na našich stránkách: www.hd-nabytek.cz


Hold Maker+ REVOLUČNÍ GASTRO ZAŘÍZENÍ

Vystavovatel: HoldMaker+ - Hala -

Představujeme Vám skvělý český výrobek Hold Maker. Toto revoluční gastro zařízení Vám pomůže posunout význam slova úspora na zcela novou úroveň. Při vývoji se kladl důraz na vlastnosti, které jsou na dnešním gastronomickém trhu nejvíce ceněny – a to je kvalita a funkčnost, v kombinaci s rozumnou cenou. Zařízení také nabízí jednoduché a uživatelsky příjemné ovládání, navzdory velmi technickému zpracování. Výhodou je šetrná příprava, zachování kvality vstupní suroviny, šťavnatost pokrmů, vše při minimálních ztrátách výchozí hmotnosti surovin. Uvažujete někdy, jestli by bylo možné vařit úsporněji? Neztrácet na váze při vaření vepřové pleci 44%, ale například jen 18% při pomalém vaření? Pokud ano, náš HoldMaker Vás jistě zaujme.


Český výrobce kvalitních rohoží a čistících zón

Vystavovatel: GAPA MB s.r.o. - Hala -

Naše firma GAPA MB, s.r.o. je českým výrobcem rohoží a čistících zón. Rohože vyrábíme více jak 20 let a je možné si vybrat z více jak 50 typů rohoží. Pořízením kvalitních rohoží uspoříte až 65 % nákladů na údržbu, výrazně snížíte opotřebení podlahových krytin a tím prodloužíte jejich životnost. Rohože se snadno udržují i čistí a podlahy si déle zachovají svůj svěží a reprezentativní vzhled. Naše vysoce účinné rohože zachytí až 90 % nečistot a vlhkosti, které by jinak byly vnášeny do objektu, ničily koberce a znečišťovaly podlahovou krytinu.


Ryze česká společností z Třince zabývající se výrobou tradičních sýrových specialit

Vystavovatel: MILKEFFEKT, s.r.o. - Hala -

Restauračním zařízením a hotelům můžeme naše výrobky nabídnout v GASTRO balení. Zejména marinované sýry jako je Ďábelský hermelín či jiné marinované sýrové speciality mohou gastronomická zařízení využít včetně oleje, ve kterém jsou sýry naloženy. Řepkový olej je smíchán s vybranými druhy koření a tvoří tak výbornou směs k marinování masa či jinému využití v kuchyni. Všechny sýrové delikatesy jsou vhodným a velice chutným doplněním rautů na společenských akcích, večírcích, rodinných oslavách nebo součástí denního menu. Aktuálním hitem je sýr Jánošíkův oštěpek. Jánošíkův oštěpek je určený ke grilování, pečení a opékání jak na grilu, tak v troubě, na pánvi či v mikrovlnce. Sýr až do středu změkne, mírně se nafoukne, ale nerozteče se. Pro svou delikátní chuť a jedinečnost se Jánošíkův oštěpek uzený honosí oceněním Česká chuťovka roku 2013. Výborný je v kombinaci s brusinkovým džemem, ale i se zeleninou nebo masem. Pro jeho velmi snadnou a rychlou přípravu je vhodný pro restaurační a gastronomická zařízení jako velmi rychlá a výborná chuťovka k pivu či vínu zejména pro letní grilovací sezonu.


Kvalitní značkové nožířské produkty

Vystavovatel: RÖSLER Praha spol. s.r.o. - Hala -

Jeden z nejvýznamnějších světových výrobců vysoce kvalitních nožířských produktů ED. WÜSTHOF DREIZACKWERK existuje již více než 200 let. Wüsthof nože jsou oblíbenými nástroji mezi profesionálními kuchaři i domácími nadšenci. Veškerý sortiment je 100% vyráběný v Německu/Solingenu.


Prémiové nože Kizer budou k vidění na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL

Vystavovatel: David Trubka - lahve S.O.S. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

"Švihák lázeňský pro přestupky kázeňský". Objevte kouzlo a nezkrotnou sílu Titanových nožů Kizer.


Nejrychlejší způsob hygienického sušení rukou

Vystavovatel: CLEANTEC hygiene technology gmbh - Hala -

Osoušeče rukou Dyson Airblade™ jsou standardně vybaveny HEPA filtrem, který zachytí 99,9 % částic o velikosti bakterie. To znamená, že vzduch používaný k osušení rukou je čistější – neobsahuje nečistoty z okolního prostředí.


Kerská limonádovna s.r.o. se na veletrhu představí s limonádovým systémem LemonApe

Vystavovatel: Kerská limonádovna s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Limonádový systém LemonApe je systém citrusových limonád doplněný o příchuťové infuze, které umožňují velkou chuťovou variabilitu při přípravě nápoje. Správná limonáda obsahuje 10% ovocné složky. LemonApe je bez chemie založený na přírodních surovinách, bez konzervantů a vyráběný za studena, aby byly zachovány zdravotní a chuťové benefity nápoje.


Španělský výrobce sommeliérských potřeb

Vystavovatel: BS vinařské potřeby s.r.o. - Hala -

Kvalitní světově patentované produkty nabízející široké spektrum vybavení a doplňků předurčených pro sommeliery a všechny milovníky vín. Svým kvalitním zpracováním a příjemným nadčasovým designem jsou nejen spotřebním zbožím, ale i klenotem při slavnostním podávání vín.


SPECIALITY OCENĚNÉ ZNAČKOU KLASA A REGIONÁLNÍ POTRAVINA

Vystavovatel: Státní zemědělský intervenční fond - Hala -

Na veletrhu FOR GASTRO&HOTEL se můžete setkat s výrobci potravin oceněných značkami Klasa a Regionální potravina. Zastavte se u naší expozice a ochutnejte kvalitu.

VŠICHNI VÝROBCI BUDOU MÍT SVÉ PRODUKTY I KE KOUPI!

Loga kvality potravin, umístěná na obalech výrobků, Vám pomáhají při nákupu ve výběru toho nejlepšího. Vyzkoušejte aplikace Klasa nebo Regionální potravina jako pomocníky pro Váš nákup.

  • Značka Klasa označuje kvalitní potravinářské a zemědělské výrobky již od roku 2003. Všechny výrobky oceněné značkou Klasa jsou pečlivě vybrány, aby měl každý zákazník jistotu, že zvolil správně. Přes tisícovku takto označených výrobků lze nakoupit v běžné obchodní síti.
  • Zelené logo krajiny Regionální potravina je oceněním pro to nejlepší z regionů České republiky. Výrobky označené tímto logem jsou potraviny z místních zdrojů s distribucí především v daném regionu.
  • Znak BIO Produkt ekologického zemědělství nazývaný díky proužkům „biozebra“, slouží jako ochranná známka pro biopotraviny. Bio výrobky označují produkty z rostlin a živočichů z ekologických farem, které nebyly ošetřeny zakázanými pesticidy, minerálními dusíkatými hnojivy a zároveň se při jejich pěstování nebo chovu zohledňuje životní prostředí a potřeby chovaných hospodářských zvířat.
  • Ekologická produkce s logem ve tvaru zelenobílého lístku je značením nadnárodním. Musí ho mít na svém obale každý produkt, který splňuje v rámci EU požadavky na biopotraviny.
  • Chráněné označení (ZTS, CHZO, CHOP) je značení Evropské unie. Funguje už téměř 25 let. Důvodem vzniku byla mj. i ochrana produktů před jejich paděláním.


GastroJobs.cz

Vystavovatel: SOLUTION FACTORY, s.r.o. - Gastro Jobs - Hala -

GastroJobs.cz je osvědčený internetový portál pro pracovní příležitosti v gastronomii, hotelnictví, lázeňství a cestovním ruchu, který si během šestnácti let působení na trhu získal velkou oblibu, jak ze strany inzerujících firem, tak zájemců hledajících nové pracovní příležitosti v oboru. Přijďte nás navštívit na náš stánek hale číslo 1 a rádi Vám letos představíme zbrusu novou verzi oblíbeného portálu.


Uzavřené pece na dřevěné uhlí od španělského výrobce PIRA

Vystavovatel: KARMEB s.r.o. - Hala -

Unikátní pečící trouba v černé barvě PIRA 120 LUX BLACK je určena pro grilování nad hořícím dřevěném uhlí, které dává každému pokrmu nejautentičtější grilovanou chuť, aroma, šťavnatost a dokonalou strukturu.


Firma SunTent se se zabývá prodejem nůžkových stanů, prodejních stánků, slunečníků, sedacích vaků a příslušenství.

Vystavovatel: BB MUSIC PRO s.r.o. - Hala -

Záleží nám na kvalitě a nejdrobnějších detailech. Při výrobě nůžkových stanů využíváme kvalitní materiály, které zaručí Vaši dlouholetou spokojenost při využívání stanu SunTent. Nůžkové stany SunTent neobsahují žádné plastové díly. Naše stany jsou konstruovány pro profesionální využití. Všechny produkty společnosti SunTent jsou vyrobeny v EU. Naše nůžkové stany jsou uzpůsobené k transportu a rozkládání, ale také odolné vůči výkyvům počasí, a to vysokým či nízkým teplotám nebo dešťovým či sněhovým přeháňkám. Mobilní konstrukce, lehkost a jednoduchost montáže je to, proč jsou naše nůžkové stany skvělé. Nůžkové stany SunTent mají širokou škálu využití, například při koncertech, eventech, sportovních akcích, prodejních jarmarcích, výstavách. Stan může sloužit jako prodejní místo. Své využití najde také jako místo k posezení ať už na zahradě, festivalu, svatbě či závodech. Nůžkové stany samozřejmě splňují také funkčnost v rámci reklamy, což mnoho klientů právě vyhledává.


Nová generace parního konvektomatu na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL od firmy RETIGO s.r.o.

Vystavovatel: RETIGO s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Firma RETIGO s.r.o. představí novou generaci parního konvektomatu Retigo Visions s nevšedním designem, užitečnými funkcemi a mnoha inovativními prvky, které výrazně zlepšují energetické spotřeby konvektomatu včetně spotřeby vody. Posouvají výsledky vaření k dokonalosti a pomáhají kuchařům v každém provozu si vaření užívat. 


Prodej zmrzlinových strojů a výrobníků šlehačky

Vystavovatel: Kysela - Hala -

"Firma Rostislav Kysela se zabývá prodejem italských zmrzlinových strojů Carpigiani - PROMAG a výrobníků šlehačky německé firmy MUSSANA. Na veškerý dodaný sortiment zajišťuje záruční a pozáruční servis."


Plán výstaviště

Záverečná zpráva 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje