FOR GASTRO & HOTEL FOR GASTRO & HOTEL
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Exponáty Grand Prix - FOR GASTRO & HOTEL


RENT & PASS - revoluční systém pro bezstarostný pronájem bytů a rekreačních domů

Vystavovatel: VECTOR INTERNATIONAL spol. s r.o. - Hala 1 - C14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Novodobý fenomén Airbnb a on-line pronájem nájemných bytů nebo rekreačních domů v posledních letech výrazně přeměnily trh s turistickými ubytovacími zařízeními. Dříve majitelé nebo jimi pověřené osoby museli být vždy přítomni na místě a pronájem tedy vyžadoval i značnou časovou náročnost. Představte si, že můžete řešit krátkodobý či dlouhodobý pronájem takových bytů nebo rekreačních domů bez větších omezení. Můžete vyřídit rezervaci, check-in, úklid a údržbu rychle a jednoduše z vaší dovolené například z Ameriky. Námi nabízený systém Rent & Pass od firmy Omnitec umožní i vám řešit pohodlně vše na dálku bez vaší přítomnosti. Systém vzdálené správy znamená, že majitel ani hosté se již nemusí potýkat s tradičními mechanickými klíči. Poté, co je rezervace potvrzena a zaplacena, majitel rekreačního domu pošle ze svého mobilu hostovi elektronický klíč s platností dohodnutou při rezervaci. Hosté poté otevřou dveře hlavní budovy, bytu, garáže atd. s chytrým telefonem (případně číselným kódem).


Ovsená kaša od Grand Imperial, s.r.o.

Vystavovatel: Grand Imperial s.r.o. - Hala 1 - F01

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Ovsená kaša s príchutí – kakao, kokos, škorica, mak, orech, 64 Kč, balené v skle Varená ovsená kaša, ktorú stačí otvoriť a zjesť. Vysoká kvalita receptu, bez chémie a konzervantov, bez laktózy, funkčný a zdravý doplnok stravy, balené v skle, pasterizované, sladené výlučne medom. Trvanlivosť 21 dní. A chutia neskutočne chutne.


Síťové řešení pro profesionální kuchyně – Rational International AG

Vystavovatel: RATIONAL International AG, odštěpný závod - Hala 7 - A08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

ConnectedCooking je nejmodernější síťové řešení pro profesionální kuchyně. Bez ohledu na to, zda vlastníte jedno nebo více zařízení RATIONAL a FRIMA – ConnectedCooking vám nabízí zcela nové komfortní možnosti použití. Jediné, co pro to musíte udělat, je připojit své zařízení RATIONAL k síti. Ihned k dispozici. Zdarma.


OFYR Česká republika

Vystavovatel: Vybaveniproakce.cz s.r.o. - Hala 7 - A22

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

OFYR je unikátní venkovní vaření. Nejde jen o grilování, ale o celý způsob venkovního života. Nyní včetně řešení pro vnitřní prostory.


RYBÍ ŠUNKA NEJVYŠŠÍ JAKOSTI ZAUZENÁ

Vystavovatel: Tilapia s.r.o. - Hala 7 - A13

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Výběrová šunka nejvyšší jakosti jemné chuti, velmi příjemná, lehce stravitelná, minimální obsah tuku / Tepelně opracovaný rybí výrobek / Složení : Rybí maso ze Sumečka afrického (Clarias gariepinus) 95% z vlastního chovu – Jihočeský kraj, dusitanová sůl s jodem (sůl, jodičnan draselný) 2%, pitná voda, jedlá sůl, směs koření (laktóza, dextróza, stabilizátor: E451 trifosforečnany pro potraviny [omezené použití], antioxidant: E301, L-askorbát sodný, zahušťovadla: E407 karagenan, E410 karubin, extrakt koření), dextróza, antioxidanty (kyselina L-askorbová a E301), regulátor kyselosti kyselina citronová, stabilizátor E450, aroma / Cena 100,- Kč/ks á 250g / Dodací lhůta následující pracovní den po objednání.


Kolekcia mrazom sušeného ovocia Brix – Grown for flavour

Vystavovatel: LPT EU, s.r.o. - Hala 1 - E10

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

100% čisté ovocie, z kterého bola odstránená voda. Je chrumkavé, zachováva si farbu, chuť a až 98 % výživových hodnot. Brix – Grown for flavour vám ponúka ovocie najvyššej kvality, pestované na mimnoriadne úrodnej pôde v paneskom prostredi Srbska. Chuť a aróma je umocnená velkým počtom slnečných dní počas obdobia dozrievania, jako aj zberom úrody v čase ideálnej zrelosti. Tieto priaznivé prírodné ukazovatele sú zárukou dokonalej chuťovej harmónie ovocia. Kvalita srbského ovocia dosahuje popredné miesto v rámci Európy.


JIPA MKH 201

Vystavovatel: JIPA International s.r.o. - Hala 7 - A14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Vaření, intenzivní a šetrné, smažení, fritování, dušení, nízkoteplotní úpravy grilování, restování, opékání, konfitování, úprava sous – vide (vaření ve vakuu při konstantní nízké teplotě), automatický zdvih košů, dávkování. Celkový rozměr: 2063 x 850 x 1008 mm, Objem min. 200 litrů, dodací lhůta 4-6 týdnů.


Kolekcia mrazom sušeného ovocia vo výnimočnej švajciarskej čokoláde Acticoa

Vystavovatel: LPT EU, s.r.o. - Hala 1 - E10

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Čokoláda Acticoa je jedinečná vďaka blahodarným účinkom na zdravie člověka. Technologické postupy umožňujú podstatne vyšší obsah flavonoidov v porovnaní s čokoládou vyrábanou tradičným spôsobom. Flavonoidy z kakaa napomáhajú elasticite krvných ciev, a tým prirodzenej cirkulácii krvi. (Toto tvrdenie bolo oficiálne schválené Európskou úniou v roku 2013.) Účinok sa dostaví při konzumácii aspoň 0,2 g flavonoidov za deň, čo zodpovedá 12 g čokolády Acticoa.


Koš Simplehuman do komerčních prostor - 60 l, kulatý, nerez ocel ROSE GOLD

Vystavovatel: Michal Roškot - SIMPLEHUMAN - Hala 1 - B08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Extra velký ocelový koš Simplehuman je ideální do komerčních prostor jako jsou kavárny, bary, restaurace, hotelové haly, kancelářské budovy a obchody. Díky širokému otvoru se snadno vhazují i rozměrnější odpadky a koš i jeho okolí zůstane vždy čisté. Díky použití masivní nerezové oceli je koš stabilní a odolný proti promáčknutí.


Italský drink Caffesecco

Vystavovatel: LUCAFFE CZ s.r.o. - Hala 1 - F07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Originální italský drink namíchaný z vína a kávy. Nový a jedinečný! Světová novinka. Pro ty, kteří si chtějí vychutnat chuť vína a kávy i ve formě nápoje. Čerstvý a velmi osvěžující nápoj. Vychutnejte si ho nejen ve formě aperitivu, ale kdykoliv během dne. Ideální pro koktejly.


Pesto z černých letních lanýžů

Vystavovatel: Zach´s pesto & chilli s.r.o. - Hala 1 - D04

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Pesto obsahuje 43% černých letních lanýžů, které vozíme z Itálie. Dále jsou to sýry Parmigiano Reggiano a Pecorino Romano s extra panenským olivovým olejem. Výborné s čerstvou vařenou pastou. Maloobchodní cena s DPH 335Kč/120g


JIPA MKH 101 D

Vystavovatel: JIPA International s.r.o. - Hala 7 - A14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Vaření, intenzivní a šetrné, smažení, fritování, dušení, nízkoteplotní úpravy grilování, restování, opékání, konfitování, úprava sous – vide (vaření ve vakuu při konstantní nízké teplotě). Celkový rozměr: 1545 x 850 x 1008 mm, Objem min. 2 x 40 litrů, dodací lhůta 4-6 týdnů.


NIGER – RYBÍ KLOBÁSA

Vystavovatel: Tilapia s.r.o. - Hala 7 - A13

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Výběrová rybí klobása, intenzivní masová chuť prostá rybiny / Tepelně opracovaný rybí výrobek / Složení: Rybí maso ze Sumečka afrického (Clarias gariepinus) 92%, vlastní chov – Jihočeský kraj, pitná voda 3%, škrob bramborový 2%, dusitanová sůl s jodem (sůl, jodičnan draselný) 2%, směs koření (stabilizátor Difosforečnan E450, Trifosforečnan E451[27%]p2o5[15%], směs koření [kmín, pepř černý, paprika pálivá, česnek], antioxidant Kyselina ascorbová E300, látka zvýrazňující chuť a vůni Glutamát sodný E621[3%]), stabilizátory (E450, E451), antioxidanty (kyselina L-askorbová a E301), látka zvýrazňující chuť a vůni glutamát sodný (E621). Přírodní vepřové střívko/ Cena 70,- Kč/ks á 190g / Dodací lhůta následující pracovní den po objednání.


CasusGrill - držitel mezinárodního patentu grilovací technologie

Vystavovatel: Adventure Centrum - CasusGrill - Hala 1 - F05

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

CasusGrill je novou verzí a ekologickou transformací hliníkového grilu, vyrobenou z trvanlivých nekovových materiálů. Je účinnější, prakticky bez odpadu a bezpečnější, a lze na něm připravit opravdu CHUTNÉ jídlo. Světová ekologická novinka z Dánska. CasusGrill je ekologický a schopný rozkladu působením mikroorganismů. Balení obsahuje speciální brikety z dřevěného uhlí, lehké izolační lávové kameny a krabici z tenké lepenky s grilovací mřížkou z bambusového dřeva. Gril dokáže po snadném a rychlém zapálení snadno grilovat během 5 minut, a déle než 60 minut udrží žár. Je lehký, pouze 1kg. Vychází z přírody a znovu se do ní vrací. CasusGrill si můžete s čistým svědomím vzít téměř kamkoli – na pláž, do parku, na rybářský výlet i horskou túru, na cesty karavanem, obytným autem nebo do kempu, či na dovolenou. Neexistuje žádné omezení! Úsporný instantní gril. CasusGrill můžete používat celý rok – během chladné zimy při -10 stupních, ve výškách 2000 m nad mořem i v horkém létě na pláži. Neobsahuje žádné železo ani hliník, takže doba jeho neškodného rozkladu je rychlá. Všechny jeho materiály jsou přírodní – dřevěné uhlí, lávový kámen, bambus i tenká lepenka. Vydává rovnoměrný žár, který je ideální pro grilování a opékání. Zajišťuje termální izolaci, čímž snižuje venkovní teplotu při grilování. Redukuje emise CO2, protože využívá výhradně dřevěného uhlí. CasusGrill pořídíte za pouhých 259 Kč a je dostupný ihned. Je držitelem mezinárodního patentu grilovací technologie. Award Winning CasusGrill™ is Covered by 3 Patents Pending Worldwide V roce 2017 získal dánskou ceny za design v kategorii „Výrobek na přípravu zdravých, chutných a jednoduchých pokrmů.“ a také mnoho dalších ocenění po celém světě. www.casusgrill.cz


MEDOVEC originál

Vystavovatel: TOMKA s.r.o. - Hala 7 - B06

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

MEDOVEC je špeciálny destilát z tradičnej medoviny. Firma TOMKA je jediný výrobca tohoto nápoja na Slovensku. MEDOVEC sa výroba z kalov, ktoré vznikajú při zrení medoviny, následne sa destilujú a výsledný produkt ešte dozrieva v dubovom sude. Nápoj má špecifickú chuť a vóňu, pripomínajúcu whisky. Hodí sa hlavne ako doplnok k cigarám a fajkám.


Pasta z pistáciových jader - Diana Company s. r. o.

Vystavovatel: DIANA COMPANY,spol.s r.o. - Hala 1 - G14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

100% pasta z prvotřídních pistáciových jader, bez jakýchkoli přidaných látek. Prvotřídní jádra mají po namletí výrazně zelenější barvu, vůni a chuť a proto se pasta využívá nejčastěji v cukrařině a moderní gastronomii kde se dbá na kvalitu.


Systém řízení atmosféry HIGH LIVE - HLG 2 - 5

Vystavovatel: M-ex Production s.r.o. - Hala 1 - E13

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Systém řízení atmosféry simulací vysokohorské atmosféry je určen pro instalaci do obytných domů na spaní, fitness a wellnes. Tato metoda byla původně vyvinuta pro výcvik pilotů, kosmonautů a vrcholových sportovců. HIGH LIVE je novým trendem moderních domácností, kde efektivně pomáhá v boji s civilizačními chorobami.


Bazalkové pesto

Vystavovatel: Zach´s pesto & chilli s.r.o. - Hala 1 - D04

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Pesto z bazalky Italiano Classico vypěstované u nás v zahradnictví. Naše pesta obsahují Parmigiano Reggiano a Pecorino Romano, společně s extra panenským olivovým olejem, který vozíme z Toskánska. Sezónní produkt. Maloobchodní cena s DPH 145kč/110g


Bezdotykový odpadkový koš Simplehuman hlasovým a pohybovým sensorem- 58 l, RECYKLER

Vystavovatel: Michal Roškot - SIMPLEHUMAN - Hala 1 - B08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Hlasem ovládaný koš na třídění odpadu od Simplehuman se otevře jednoduše inteligentním senzorem pohybu (mávnutím ruky), nebo senzorem zvuku ( reaguje na slova "open can"). Vy tak můžete pohodlně vyhodit vše co potřebujete a třeba i z dálky. Jednodušší už to nebude. Hlasitost motorku bezdotykového koše je pouhých 52 db (což odpovídá hlasitosti lidského šepotu). To je o 50 % tišší, než u konkurenčních bezdotykových košů.


RYBÍ SALÁT - Kapr obecný v majonéze

Vystavovatel: Tilapia s.r.o. - Hala 7 - A13

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Rybí salát po léta nezměněné chuti, tradiční staročeská receptura s výběrovou majonézou / Výrobek z marinovaných ryb - z filet kapra obecného / Složení : 32 % marinované rybí kapří filety [kapr obecný (Cyprinus carpio), ocet, sůl], 25 % majonéza [řepkový olej, vaječné žloutky paster., sůl, konzervanty (E211, E202, E250, E270, E260)], zeleninová směs steril. [voda, cibule, celer, paprika zeleninová, mrkev, ocet, sůl, regulátor kyselosti (kyselina citronová), kořenící výtažek, sladidlo sacharin], cibule, sůl, koření / Cena 32,50 Kč/ks á 150g / Dodací lhůta následující pracovní den po objednání.


Stand Nektar Natura

Vystavovatel: NEKTAR NATURA s.r.o. - Hala 7 - D01

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Dřevěný stojan Nektar Natura je technologie vyvinutá pro podávání nejchutnějších nápojů a vytvoření jedinečného více smyslového zážitku. Přírodní vizuál se skleněnými lahvemi byl zkombinován s nejnovější stáčecí technologií post-mix, uloženou ve skřínce tak, aby společně zajišťovaly bezpečné a spolehlivé stáčení 5 různých druhů čerstvých ovocných a zeleninových nápojů.


SpritzOne

Vystavovatel: LUCAFFE CZ s.r.o. - Hala 1 - F07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

SpritzOne je nový a originální osvěžující drink vyrobený z vína podle původního receptu a obsahuje vysoce kvalitní přísady. SpritzOne je vyroben z hroznů odrůdy Glera a namíchán s přírodními bylinnými aromaty. Otevřete, nalijte a užijte si SpritzOne, stoprocentní italský aperitiv, který můžete rovnou pít.


MALAWI - UZENÝ FILET

Vystavovatel: Tilapia s.r.o. - Hala 7 - A13

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Uzený filet, velmi jemná chuť, BEZ KOSTÍ, / Tepelně opracovaný rybí výrobek- uzený / Složení : Uzená ryba sumeček africký (Clarias gariepinus) – z vlastního chovu, Jihočeský kraj, - filet s kůží 97%, jedlá sůl max.3 %, dusitanová sůl s jódem (sůl, jodičnan draselný) / Cena 350,- Kč/kg / Dodací lhůta následující pracovní den po objednání.


HOLD MAKER+ s.r.o.

Vystavovatel: Hold Maker, s.r.o. - Hala 7 - A07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Zařízení pro udržování a nízkoteplotní úpravy. Dokonalý výsledek při konfitování, zrání pokrmů, pečení přes noc. Český výrobek, který je zástupcem technologií v profi kuchyních. Tohle revoluční gastro zařízení Vám pomůže posunout význam slova úspora na zcela jinou úroveň. Při běžné tepelné úpravě kachny ztratíte až 42% její váhy. S HOLD MAKEREM+ pouhých 20%.


Flat Equalizers od Interior Collection s.r.o.

Vystavovatel: Interior collection s.r.o. - Hala 1 - D11

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Automatické vyrovnávací patky na stoly, samostatně a okamžitě se přizpůsobí nerovnostem povrchu až do 1,2 cm a srovnají vratké stoly, instalace na stávající stoly během sekund bez použití nástrojů, splňuje normu BS EN 581-1:2006 & BS EN 581-3:2017, vysoce odolné materiály (vyztužený plast, nerezová ocel a uzavřený hydraulický systém), šetří čas a peníze, oceňovaný australský patent s hydraulickou technologií, dodání již od 2 týdnů.


Pokladní terminál CITAQ H10

Vystavovatel: HALBERŠTÁT - servis, s.r.o. - Hala 1 - A13

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Kompaktní pokladní terminál vestavěná SEIKO termotiskárna se střihem. Odolné dotykové sklo, profi řešení pokladního terminálu, řešení pro obchody, bistra, restaurace, kavárny, cukrárny, pekárny. Terminál odolný proti vodě a nečistotě. Záruka 36 měsíců. Minimální nárok na místo, dodávané ve 3 provedeních. Cena je od 15.000 – terminály jsou skladem bez měsíčních poplatků.


Domáce oblátky od Grand Imperial, s.r.o.

Vystavovatel: Grand Imperial s.r.o. - Hala 1 - F01

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

3 príchute – syr, bryndza, cesní, 49 Kč, bez chémie a konzervantov, balené v kvalitnom celofáne. Tradičný produkt. Domáce oblátky vyrábané ručne, starý rodiný recept. Krásny domáci obal, lahko otvoritelný, recept bez oleja s maslom a smotanou, mliekom. Najkvalitnejší recept na slovenskom trhu, s ovčou bryndzou, strúhaným syrom.


PANNO MULTIUSO – víceúčelová utěrka – K. R. ELIXÍR s.r.o.

Vystavovatel: K.R.ELIXÍR, s.r.o. - Hala 1 - A21

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

PANNO MULTIOSO víceúčelová utěrka na hladké povrchy jako nerez, ocel, chrom, sanita, dlaždice aj. Výborně absorbuje a vysouší. Povrch zůstane čistý a lesklý. Použití a údržba: namočit hadřík v teplé vodě, dobře vyždímat a použít. Lze prát v pračce bez aviváže a bělicích prostředků do 60 °C. Chrání životní prostředí. Složení: 88 % polyester, 12 % polyamid - polyuretan, barva: žlutá, velikost: 30 x 30 cm, balení 1 ks.


Kavárenský stolek - Sudový ráj

Vystavovatel: SUDOVÝ RÁJ - ŠTEFAN BITTMANN - Hala 1 - E07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Kavárenský stolek s rustikální deskou 100% handmade 100% recyklát, vyroben z dubových sudů, které již byly použité na červené víno. Rozměry: výška 70 cm, deska 60 cm x 60 cm x 4 cm pasiv (rozměry dle přání zákazníka) cena 5 500 Kč bez DPH, dodací lhůta cca 7 dní – zakázková výroba. Naše výrobky šetří přírodu – recyklujeme staré použité sudy 100%.


Kosmetické zrcátko Simplehuman Sensor ROSE GOLD s Tru-Lux LED osvětlením, 5x zvětšení

Vystavovatel: Michal Roškot - SIMPLEHUMAN - Hala 1 - B08

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Kosmetické zrcátko Simplehuman se speciálním Tru-lux LED osvětlením, které je více než dvakrát tak jasnější a přesnější při napodobování přírodního slunečního světla, než 2. nejlepší zrcátko na trhu. Zrcátko má 550 luxů a index zobrazení barev (CRI) 90. Dostupné v síťové / akumulátorové verzi s dobíjením přes USB (výdrž až 5 týdnu).


Infinity – multifunkční zařízení

Vystavovatel: RM GASTRO CZ s.r.o. - Hala 1 - G12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Infinity je multifunkční zařízení, které spojuje funkce jako: rozmrazování, kynutí, nízkoteplotní úpravu, šokové zmrazení, uchování v chladu a další. Pokud chcete revolučním způsobem změnit vaši kuchyni jedním, snadno použitelným multifunkčním zařízením, které zvládá šokové zchlazení a zmrazení, dlouhodobé zchlazení a zmrazení, ale zároveň plní funkci kynárny a umí nízkoteplotní tepelnou úpravu pokrmů a rozmrazování, potom je vaší jednoznačnou volbou právě INFINITY.


Bi-Power – speciální houbička na nádobí – K. R. ELIXÍR s.r.o.

Vystavovatel: K.R.ELIXÍR, s.r.o. - Hala 1 - A21

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Bi-Power má na každé straně jiný povrch. Jedna strana je z jemného mikrovlákna, na druhé straně je speciální nylonové vlákno – tzv. struktura háčků. Díky své unikátní struktuře a absorpční výplni houbičky si poradí i se zaschlou nečistotou bez poškrábání povrchů. Vydrží 3x déle než klasická houbička a může se prát i v myčce.


Tradičná Slovenská Medovina

Vystavovatel: TOMKA s.r.o. - Hala 7 - B06

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Tradičná Medovina je medovina, ktorá zraje 2 roky v dubovom sude. Má charakteristickú medovo sladkú chuť s horkastou koncovkou, čo je typické pre nápoje zrejúce v dubových sudoch.


Hříšně dobrý karamelový krém Pure Lust

Vystavovatel: Idea Gentlemen s.r.o. - Hala 7 - B14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Pure Lust na způsob jihoamerického receptu Dulce de leche od značky Mikey’s little sins. Složený z českého cukru, smetany a bez éček. Díky tomu může chutnat téměř komukoli, kdo si chce občas dopřát něco sladkého a nemá rád produkty plné chemie.


In-Block – In-Gastro s.r.o.

Vystavovatel: In-Gastro s.r.o. - Hala 7 - A07

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

In-Block, to je německá technologie v českém nerezu. Naším cílem je držet se kvality a funkčnosti s ohledem na cenovou dostupnost, odborný servis a dostupné náhradní díly.


Modulární grilovací ohniště GARRY

Vystavovatel: ARQUE STYLE s.r.o. - Hala 1 - F09

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Garry je modulární grilovací ohniště. Díky regulaci intenzity žáru a odvodu zplodin je vhodným zařízením pro grilování, vaření, ohřev nebo pečení různorodých potravin. Jedná se o kvalitní český výrobek.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje