FOR GASTRO & HOTEL FOR GASTRO & HOTEL
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Exponáty Grand Prix - FOR GASTRO & HOTEL


Kolekcia mrazom sušeného ovocia vo výnimočnej švajciarskej čokoláde Acticoa

Vystavovatel: LPT EU, s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Čokoláda Acticoa je jedinečná vďaka blahodarným účinkom na zdravie člověka. Technologické postupy umožňujú podstatne vyšší obsah flavonoidov v porvnaní s čokládou vyrábanou tradičným sposobom. Flavonoidy z kakaa napomáhajú elasticite krvnýc ciev a tým prirodzenej cirkulácii krvi. (Toto tvrdenie bolo oficiálne schválené Európskou Úniou v roku 2013) Účinok sa dostaví při konzumácii aspoň 0,2 g flavonoidov za deň, čo zodpovedá 12 g čokolády Acticoa.


Rational International AG, odštěpný závod

Vystavovatel: RATIONAL International AG, odštěpný závod - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

ConnectedCooking je nejmodernější síťové řešení pro profesionální kuchyně. Bez ohledu na to, zda vlastníte jedno nebo více zařízení RATIONAL a FRIMA – ConnectedCooking Vám nabízí zcela nové komfortní možnosti použití. Jediné, co pro to musíte udělat, je připojit své zařízení RATIONAL k síti. Ihned k dispozici. Zdarma. Více na: https://www.connectedcooking.com


PANNO MULTIUSO – víceúčelová útěrka

Vystavovatel: K.R.ELIXÍR, s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

PANNO MULTIOSO více účelová utěrka na hladké povrchy jako nerez, ocel, chrom, sanitu, dlaždice… Výborně absorbuje a vysouší. Povrch zůstane čistý a lesklý. Použití a údržba: namočit hadřík v teplé vodě, dobře vyždímat a použít. Lze prát v pračce bez aviváže a bělících prostředků do 60C. Chrání životní prostředí. Složení: 88% polyester, 12% polyamid- polyuretan, barva: žlutá, velikost: 30x30 cm, balení 1 ks.


Kolekcia mrazom sušeného ovocia Brix – Grown for flavour, LPT EU, s.r.o.

Vystavovatel: LPT EU, s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

100 čisté ovocie, z kterého bola odstránená voda. Je chrumkavé, zachováva si farbu, chuť a a ž 98% výživových hodnot. BRIX – Grown for Flavour Vám ponúka ovocie najvyššej kvality, pestované na mimnoriadne úrodnej pode v panesk m prostredi Srbska. Chuť a aróma je umocnená velkým počteom slnečných dní počas obdobia dozrievania, jako aj zberom úrody v čase ideálnej zrelosti. Tieto priaznivé prírodné ukazovatele sú zárukou dokonalej chuťovej harmónie ovocia. Kvliata srbského ovocia dosahuje popredné miesto v rámci Európy.


Bi-power – speciální houbička na nádobí

Vystavovatel: K.R.ELIXÍR, s.r.o. - Hala -

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Bi – Power, má na každé straně jiný povrch. Jedna strana je z jemného mikrovlákna, na druhé straně je speciální nylonové vlákno – tzv. struktura háčků. Díky své unikátní struktuře a absorpční výplni houbičky, si poradí i se zaschlou nečistotou bez poškrábání povrchů. Vydrží 3x déle než klasická houbička a může se prát i v myčce.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje