FOR GASTRO & HOTEL FOR GASTRO & HOTEL
Organizátor


ABF, a.s.
Video reportáž z průběhu konání veletrhu FOR GASTRO&HOTEL ve dnech 29.9. - 2.10.2016


Veletrh FOR GASTRO & HOTELOhlédnutí za uplynulým 6.ročníkem veletrhu FOR GASTRO & HOTEL 29.9. - 2.10.2016

STATISTIKA VELETRHU

FOR GASTRO & HOTEL 2016

Počet návštěvníků: 28 235

Počet vystavovatelů: 250

Celková výstavní plocha: 9 840 m2

02.11.2016 15:14:37 více


Na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL byly vyhlášeny nejlepší exponáty

Na veletrhu hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL byly v rámci soutěže GRAND PRIX vyhlášeny nejlepší exponáty. Soutěžilo se přitom ve dvou kategoriích, a to TECHNOLOGIE A VYBAVENÍ a NÁPOJE A POTRAVINY. 

02.10.2016 09:42:40 více


Zahájili jsme veletrhy FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL

Dnes jsme slavnostně zahájili veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR a veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL. Těšit se můžete na pět set vystavovatelů a bohatý doprovodný program. Veletrh bude otevřen návštěvníkům od čtvrtka 29. září do neděle 2. října 2016. 

29.09.2016 15:12:43 více


Soutěž o týdenní zapůjčení vozu FORD

V rámci statutárního partnerství ABF, a. s. a Ford Motor Company, s. r. o., si Vás dovolujeme pozvat ke stánku Ford, kde si můžete prohlédnout jak užitkové vozy Ford Transit pro Vaše podnikání, tak i novinky – nové prémiové SUV Ford Edge, nový Ford Ranger a také zcela nový Ford Kuga ST-Line.

21.09.2016 17:20:31 více


Stejně jako v minulých letech se i v tomto roce na veletrhu představí gastronomický časopis La Cucina Italiana

La Cucina Italiana, magazín původně jen o italské kuchyni, dnes i o životním stylu, vychází v Itálii od roku 1929. První číslo české verze vyšlo v roce 2004. Časopis La Cucina Italiana je zosobněním vášně pro kvalitu a oslavou italského a středozemního jídla a kultury. A právě tuto svou vášeň představí návštěvníkům letošního ročníku FOR GASTRO&HOTEL. Osobně se budete moci setkat s šéfredaktorkou tohoto krásného titulu a také ochutnat některou ze specialit připravených právě podle receptů z časopisu La Cucina Italiana.

Každý návštěvník, kterého tento titul zaujme (a že určitě zaujme!),si bude moci přímo na veletrhu objednat předplatné a získat k němu navíc dárek. Gastronomický titul La Cucina Italiana je dvouměsíčník, který v každém řadovém čísle nabízí více než 70 unikátních receptů typických pro dané období. Unikátních proto, že každý recept je připravován italskými šéfkuchaři. Vedle řadových čísel vycházejí jedenkrát ročně také tzv. Speciály, které jsou naopak věnovány jedné konkrétní surovině. Doposud vyšlo devět speciálních vydání - Těstoviny, Sýry, Ryby & plody moře, Polévky, Rýže & rizota, Rajče, jaká vášeň!, Hovězí a telecí maso, Pizza & slané dorty a koláče, Brambory.  A právě se připravuje 10.  jubilejní speciál na téma „Svatba po italsku“.

Nezbývá, než přijít ochutnat!

08.09.2016 13:47:51 více


Toulky za cechy a řemesly mezi nejsledovanějšími pořady ČT1

Letní seriál Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR „Toulky za cechy a řemesly“ je vlajkovou lodí projektu ROK ŘEMESEL 2016 a na ČT 1 sklízí mimořádný úspěch. Mezi několika stovkami pořadů České televize se již po třech odvysílaných dílech dostal mezi absolutní špičku a žebříčkem ČT stále stoupá, jeden z dílů dokonce atakoval hranici 500.000 diváků. V každém z dílů nahlédne Iveta Toušlová a Josef Maršál pod ruce skutečných mistrů, a to jak z profesí agrárně-potravinářských, tj. uzenářů, pekařů, cukrářů, rybářů, vinařů, lahůdkářů, ovocnářů, pivovarníků, floristů, tak i mistrů stavebních řemesel, jako jsou kameníci, kamnáři, skláři, kováři, čalouníci, štukatéři, podlaháři či klempíři. Jejich práci si i sami vyzkoušejí a i vy můžete posoudit, jak se s řemeslem popasovali, a to každý pátek před hlavními Událostmi od 18:25 h na ČT 1, v repríze hned v sobotu od 9:25 h opět na ČT1.

09.08.2016 17:22:01 více


Na co se můžete těšit na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL

6. MEZINÁRODNÍ VELETRH HOTELOVÉHO A RESTAURAČNÍHO ZAŘÍZENÍ, POTRAVINÁŘSTVÍ A GASTRONOMIE

Veletrh představuje přes 200 českých i zahraničních firem, významných výrobců a dodavatelů služeb pro gastronomii a hotelnictví.

Doprovodný program:

- celonárodní soutěže CUKRÁŘ ROKU - BIDVEST CUP 2016, PEKAŘ ROKU 2016,

- komponovaný program GASTRO TOUR

- exhibiční program barmanů, baristů a pivních specialistů

- prezentace skandinávské kuchyně v podání dánských kuchařů s puncem Michelin Star

- projekt ROK ŘEMESEL 2016 na podporu profesních spolků a podnikatelů v oboru gastronomie

- projekt ...a teď česky: Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR mobilizuje k nákupu regionálních produktů

- ocenění za řemeslný počin cechům a sdružením v oboru

- ocenění nejlepších absolventů škol v oboru gastronomie

- konferenec eo elektornické evidenci tržeb za účasti zástupců Ministerstava financí

- proprojení s kontaktačním veletrhem potravin a nápojů velkoobchodu JIP a.s.

- návštěvnícká soutěž o luxusní postel v hodnotě 300 000 Kč od firmy BEDEUR

Kompletní přehled doprovodného programu včetně registrace najdete na: http://www.for-gastro.cz/program

 

04.08.2016 14:45:15 více


Oficiální nápoj veletrhu -Bittersweet - Original Bitter Cola

Bittersweet – Original Bitter Cola…cola plná přírody s minimem kalorií je revoluční novinkou ve světě coly, která doslova obrací svět coly vzhůru nohama! Zatímco ostatní na trhu běžně dostupné colové nápoje jsou sladké a s vyšším obsahem kalorií, Bittersweet – Original Bitter Cola je nápoj hořkosladký a nízkokalorický s obsahem pouhých 13 kcal/100 ml. Originální a zcela ojedinělou slastně hořkou chuť dodávají nápoji chmelové hořčiny, které mimo jiné i napomáhají k lepšímu trávení.  A i proto je Bittersweet ideálním nápojem pro obědovou gastronomii a nejen pro ni! Jakožto nealkoholický a nízkokalorický nápoj bez přidaných cukrů a umělých sladidel (přírodním základem je sladový extrakt spolu s extraktem z rostliny Stévie), bez kofeinu, chemických konzervantů a umělých barviv, je skvělým nápojem i pro všechny vyznávající zdravý životní styl a stejně tak i pro všechny ostatní hledající jedinečnou alternativu ke všem slazeným nápojům.

01.08.2016 09:53:20 více


Druhé kolo obchodních schůzek pro nábytkářské firmy

Další kolo oblíbených obchodních schůzek se uskuteční na podzim 30.9.2016 při souběhu veletrhů FOR INTERIOR a FOR GASTRO&HOTEL, takže pokud jste nestihli první kolo, které se konalo na jaře (18.3.2016) při veletrhu FOR FURNITURE, stále máte možnost se přihlásit a nalézt nové obchodní kontakty či uzavřít spolupráci.

 

28.07.2016 15:37:54 více


Tři, dva, jedna, teď! Přihlašování do soutěže GRAND PRIX bylo právě spuštěno.

Myslíte si o Vašem produktu, že je bezkonkurenčně nejlepší? Tedy přihlaste svůj exponát nebo technologii do druhého ročníku soutěže GRAND PRIX a získejte ocenění spolu s hodnotným dárkem. Všechny přihlášené exponáty budou po zahájení veletrhu označeny organizátorem ABF, a.s. a budou dále propagovány na  stránkách veletrhu a facebooku. Seznam vítězných exponátů bude zveřejněn také v tiskové a závěrečné zprávě. Výsledky soutěže budou za účasti pozvaných novinářů slavnostně vyhlášeny v rámci expozice AKC ČR a jejich doprovodného programu v pátek 6. 10. v odpoledních hodinách v HALE 1.

Přihlášku si můžete stáhnout zde:

Přihláška GRAND PRIX

01.06.2016 15:36:32 více
předchozí následující
Plán výstaviště

Záverečná zpráva 2016

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje